سامانه انتخاب دانشگاه و شهر

تذكر مهم: ممكن است خروجي اين نرم‌افزار براي برخي از داوطلبان كه رتبه‌ي خوبي ندارند، نتيجه‌ي «عدم قبولي» باشد براي همين داوطلبان نبايد از نرم‌افزار اين مركز گله‌مند باشند!! بلكه بايد تلاش خود را براي آزمون سال آينده بيشتر كنند!


ضمن عرض سلام و خسته نباشید و آرزوی موفقیت و سربلندی شما داوطلبان عزیز به اطلاع می رساند، موسسه مدرسان شریف مفتخر است که با سال ها تجربه و آگاهی از نگرانی ها و دغدغه های داوطلبان عزیز در انتخاب شهر و دانشگاه، اولین و برترین سامانه اینترنتی انتخاب دانشگاه و شهر را به صورت رایگان برای داوطلبان آزمون های آزمایشی مدرسان شریف و با پرداخت هزینه ای اندک برای سایر داوطلبان عزیز ارائه نماید.
به نکات زیر توجه داشته باشید :
برای استفاده از سیستم شما می بایست ثبت نام کنید. (به جز داوطلبان آزمون های آزمایشی مدرسان شریف)
شما می توانید با استفاده ازاین سامانه از محل شهر و دانشگاه قبولی خود در آزمون کارشناسی ارشد 92 به صورت تخمینی و حدودی مطلع شوید ، توجه داشته باشیداین تخمین بر اساس اطلاعات آزمون سال 91 انجام می پذیرد
توجه داشته باشید که ممکن است سیستم طبق اطلاعات موجود و اطلاعات ارسالی شما نتیجه ای را برای شما بازنگرداند. این مطلب به این معنی نیست که عدم قبولی شما قطعی است زیرا این احتمال وجود دارد که هر ساله با افزایش ظرفیت دانشگاه ها امکان قبولی نفرات بیشتری فراهم گردد همچنین در صورت اعلام رشته ، شهر و دانشگاهی برای شما موسسه ی مدرسان شریف تعهدی در قبال عدم پذیرش شما در شهر و دانشگاه اعلام شده نداشته زیرا ممکن است آن دانشگاه ظرفیت خود را کاهش داده یا تغییری در رویه ی پذیرش خود داده باشد.
توجه کنید که استفاده از این سیستم برای شرکت کنندگان در آزمون های آزمایشی مدرسان شریف رایگان و برای سایر داوطلبان با پرداخت هزینه ی 30000 تومان میسر می باشد.
توجه کنید شما تنها یکبار می توانید از این سامانه استفاده نمایید، لذا تمامی مراحل را به دقت انجام دهید.

ورود به سامانه


خطا

در صورتیکه رمز عبور خود را فراموش کرده اید بر روی دکمه بازیابی رمز عبور کلیک نمایید.

بازیابی رمز عبور